Pro slevu 20 % zadejte v košíku kód RESTART. Sleva platí na všechny produkty v období 14.-21. září.

Bakly
  • 140 x 370 cm
  • 100% bavlněný damašek
  • Šedohnědý
Södahl Kód: 15480

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 370 cm, 100% bavlněný damašek, šedohnědý, …

2 749 Kč

2 272 Kč bez DPH

Na objednávku, 14 dní od objednání

Možnosti doručení

Doručení na adresu
Zdarma 7. 10.
Doručení na výdejní místo
Zdarma 7. 10.
Osobní odběr (sklad Turnov)
Zdarma 6. 10. od 10:00

Proč nakoupit u nás

Zboží skladem odesíláme okamžitě
Objednávky nad 2 000 Kč doručíme zdarma
Vrácení zdarma prostřednictvím výdejního místa/boxu

Informace o produktu

Značka Södahl
Počet ks v balení 1
Materiál 100% bavlna
Barva Brown
Certifikát STANDARD 100 by OEKO-TEX®
Výška 0,1 cm
Délka 370 cm
Šířka 140 cm
Rozměr 140_370 cm
Péče Prát na 40 stupňů, žehlit max. na 200 stupňů
Hmotnost 1,20 kg
Země původu Portugalsko
Kód produktu 15480
EAN 5722000154808
Výrobce F&H Group A/S

Možnosti doručení

Doručení na adresu

GLS doručení na adresu

GLS doručení na adresu

Zdarma 7. 10.
DPD doručení na adresu

DPD doručení na adresu

Zdarma 7. 10.

Doručení na výdejní místo

DPD doručení na výdejní místo (alzaboxy, pobočky)

DPD doručení na výdejní místo (alzaboxy, pobočky)

Zdarma 7. 10.
Zásilkovna

Zásilkovna

Zdarma 7. 10.

Osobní odběr (sklad Turnov)

Osobní převzetí Turnov

Osobní převzetí Turnov

Zdarma 6. 10. od 10:00

Cena dopravy platí pro minimální objednatelné množství tohoto produktu. Cena se může změnit podle celkového obsahu košíku.

Související produkty

Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 270 cm, 100% bavlněný damašek, šedohnědý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 320 cm, 100% bavlněný damašek, šedohnědý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 270 cm, 100% bavlněný damašek, bílý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 370 cm, 100% bavlněný damašek, bílý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 220 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě šedý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 270 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě šedý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 320 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě šedý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 370 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě šedý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 270 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě modrý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 320 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě modrý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 370 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě modrý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

⌀ 180 cm, 100% bavlněný damašek, šedohnědý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

⌀ 180 cm, 100% bavlněný damašek, bílý

2 499 Kč

Skladem 2 ks

Další varianty

+ Rozměr (4)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

⌀ 180 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě šedý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Kuchyňský ubrus Star

Södahl

Kuchyňský ubrus Star

⌀ 180 cm, 100% bavlněný damašek, zelený

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Novinka Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 220 cm, 100% bavlněný damašek, bílý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Ručník Comfort

Södahl

Ručník Comfort

30x30 cm, froté, 100% čistá, ekologicky vypěstovaná bio bavlna, tmavě šedý

149 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Novinka Kosmetická taštička Weekend Stories

Södahl

Kosmetická taštička Weekend Stories

100 % bavlna, 26x15 cm, 4 vnitřní kapsy, odnímatelná dno, bílá

1 369 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (2)
Kuchyňská utěrka Bubbles

Södahl

Kuchyňská utěrka Bubbles

2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, šedohnědá

419 Kč

(210 Kč / ks)

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

Bavlněné povlečení Echo

Södahl

Bavlněné povlečení Echo

140x200 cm, polštář 60 x 63 cm, saténová tkanina s praktickým skrytým zipem, růžové

1 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (2)
Novinka Bavlněné povlečení Essence

Södahl

Bavlněné povlečení Essence

Peřina 140x220 cm, polštář 60x63 cm, 100% organická bavlna, damašková vazba s praktickým zipem, tmavě modré

3 369 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (2)
Novinka Kuchyňská utěrka Bastian Diamond

Södahl

Kuchyňská utěrka Bastian Diamond

50x70 cm, 100% čistá nová bavlna, černá

219 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

Novinka Ručník Comfort

Södahl

Ručník Comfort

40x60 cm, froté, 100% čistá, ekologicky vypěstovaná bio bavlna, modrozelený

269 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Novinka Bavlněné povlečení Essence

Södahl

Bavlněné povlečení Essence

Peřina 140x220 cm, polštář 60x63 cm, 100% organická bavlna, damašková vazba s praktickým zipem, béžové

3 369 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (2)
Novinka Bavlněné povlečení Duo

Södahl

Bavlněné povlečení Duo

Peřina 140 x 220 cm, polštář 60 x 63 cm, na zip, 100% bavlna, smetanová

1 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (2)
Kuchyňské chňapky Line

Södahl

Kuchyňské chňapky Line

2 ks, 20 x 20 cm, 100 % organická bavlna, královska modré

419 Kč

(210 Kč / ks)

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

Prostírání Bistro

Södahl

Prostírání Bistro

33x48 cm, 100 % bavlna

499 Kč

Skladem 1 ks

Další varianty

Bavlněné povlečení Noble

Södahl

Bavlněné povlečení Noble

140 x 220 cm, polštář 60 x 63 cm, 100 % bavlna s luxusní damaškovou vazbou s praktickým skrytým zipem, bílé

2 249 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Kuchyňská utěrka Soft

Södahl

Kuchyňská utěrka Soft

2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, černá

569 Kč

(284 Kč / ks)

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

Novinka Ručník na obličej Essence

Södahl

Ručník na obličej Essence

30x30 cm, 100% organická bavlna, froté, bílý, OEKO-TEX® STANDARD 100,

199 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Povlak na polštář Calm

Södahl

Povlak na polštář Calm

2 ks, 60 x 63 cm, šedohnědý, 100 % organická bavlna, mimořádná jemná, odolná, nemačkavá, s delší životností

499 Kč

(250 Kč / ks)

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

Novinka Kuchyňský ubrus Daydream

Södahl

Kuchyňský ubrus Daydream

140 x 220 cm, 100 % bavlněný ubrus s dírkovou (madeira) výšivkou, bílý

1 999 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Napínací prostěradlo s gumou Calm

Södahl

Napínací prostěradlo s gumou Calm

90x200x8 cm, šedé, 100 % organická bavlna, mimořádná jemná, odolná, nemačkavá, s delší životností

1 119 Kč

Dostupné od 11.12.2026

Další varianty

+ Rozměr (3)
Novinka Bavlněné povlečení Ray

Södahl

Bavlněné povlečení Ray

200x220 cm, polštář 60 x 63 cm, saténová tkanina s praktickým skrytým zipem, modré

3 999 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Novinka Ručník Comfort

Södahl

Ručník Comfort

50x100 cm, froté, 100% čistá, ekologicky vypěstovaná bio bavlna, zelený

499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Napínací prostěradlo Calm

Södahl

Napínací prostěradlo Calm

140x200x30 cm, bílé, 100 % organická bavlna, mimořádná jemná, odolná, nemačkavá, s delší životností

1 249 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Novinka Kuchyňské ubrousky Star

Södahl

Kuchyňské ubrousky Star

Sada 4 ks, 100% bavlna, červený, 45x45 cm

749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

Ručník Comfort

Södahl

Ručník Comfort

30x30 cm, froté, 100% čistá, ekologicky vypěstovaná bio bavlna, světle šedý

149 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Napínací prostěradlo Calm

Södahl

Napínací prostěradlo Calm

180x200x30 cm, bílé, 100 % organická bavlna, mimořádná jemná, odolná, nemačkavá, s delší životností

1 369 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Top100 Ručník Comfort

Södahl

Ručník Comfort

50x100 cm, froté, 100% čistá, ekologicky vypěstovaná bio bavlna, hnědý

499 Kč

Na objednávku (14 dní)