Údržba kuchyně nemusí být nudná ani náročná. Přesvědčte se o tom sami. Mezi pomocníky pro údržbu kuchyně od značky Zone Denmark si zaručeně vyberete. A úklid už bude jen radost.
Zone Denmark
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, hnědá
419 Kč
(140 Kč / ks)
Více než 5 ks
Další varianty
5 ks, 14,8 x 6,8 x 2 cm, PUR pěna, černá
199 Kč
(40 Kč / ks)
Skladem 1 ks
16,9 x 8,9 x 7,8 cm, ABS/PUR pěna, černá
749 Kč
Södahl
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, šedá
569 Kč
(284 Kč / ks)
Skladem 4 ks
0,3 l, 7 x 15 cm, silikon/nylon, šedobéžový
679 Kč
0,3 l, 7 x 15 cm, silikon/nylon, černý
Skladem 3 ks
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, tkaná, zelená
249 Kč
(124 Kč / ks)
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, tkaná, modrá
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, tmavě zelená
Skladem 5 ks
0,4 l, 19 x 6 x 20,5 cm, silikon a keramika, šedohnědá
1 249 Kč
Skladem 2 ks
18 x 11,2 x 17 cm , 5 částí (stojan, utěrka, 2 dávkovače, kartáč), černá
2 249 Kč
18 x 11,2 x 17 cm , 5 částí (stojan, utěrka, 2 dávkovače, kartáč), šedobéžová
22 x 12,5 x 14,8 cm , 3 části (držák, utěrka, kartáč), černá
1 169 Kč
23,5 x 5 x 5 cm, černý
349 Kč
0,4 l, 19 x 6 x 20,5 cm, silikon a keramika, šedobéžová
3 ks, 15 x 8,1 x 22 cm, keramika/silikon/ABS, černá
4 ks, 0,4 l, 22 x 6,7 x 19 cm, keramika/silikon, černá
0,4 l, 19 x 6 x 20,5 cm, silikon a keramika, černá
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, černá
Černý, výměnná hlavice
Dostupné od 21.10.2026
Černý, štětiny z kaktusových vláken
Dostupné od 05.11.2026
Se stojánkem, černý
999 Kč
2 ks -dávkovač a kartáč, černý
50x70 cm, 100% čistá nová bavlna
219 Kč
Na objednávku (14 dní)