Pro slevu 20 % zadejte v košíku kód RESTART. Sleva platí na všechny produkty v období 14.-21. září.

Bakly
  • 140 x 370 cm
  • 100% bavlněný damašek
  • Bílý
Södahl Kód: 15510

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 370 cm, 100% bavlněný damašek, bílý, …

2 749 Kč

2 272 Kč bez DPH

Na objednávku, 14 dní od objednání

Možnosti doručení

Doručení na adresu
Zdarma 7. 10.
Doručení na výdejní místo
Zdarma 7. 10.
Osobní odběr (sklad Turnov)
Zdarma 6. 10. od 10:00

Proč nakoupit u nás

Zboží skladem odesíláme okamžitě
Objednávky nad 2 000 Kč doručíme zdarma
Vrácení zdarma prostřednictvím výdejního místa/boxu

Informace o produktu

Značka Södahl
Počet ks v balení 1
Materiál 100% bavlna
Barva White
Certifikát STANDARD 100 by OEKO-TEX®
Výška 0,1 cm
Délka 370 cm
Šířka 140 cm
Rozměr 140_370 cm
Péče Prát na 40 stupňů, žehlit max. na 200 stupňů
Hmotnost 1,32 kg
Země původu Portugalsko
Kód produktu 15510
EAN 5722000155102
Výrobce F&H Group A/S

Možnosti doručení

Doručení na adresu

GLS doručení na adresu

GLS doručení na adresu

Zdarma 7. 10.
DPD doručení na adresu

DPD doručení na adresu

Zdarma 7. 10.

Doručení na výdejní místo

DPD doručení na výdejní místo (alzaboxy, pobočky)

DPD doručení na výdejní místo (alzaboxy, pobočky)

Zdarma 7. 10.
Zásilkovna

Zásilkovna

Zdarma 7. 10.

Osobní odběr (sklad Turnov)

Osobní převzetí Turnov

Osobní převzetí Turnov

Zdarma 6. 10. od 10:00

Cena dopravy platí pro minimální objednatelné množství tohoto produktu. Cena se může změnit podle celkového obsahu košíku.

Související produkty

Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 270 cm, 100% bavlněný damašek, šedohnědý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 320 cm, 100% bavlněný damašek, šedohnědý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 370 cm, 100% bavlněný damašek, šedohnědý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 270 cm, 100% bavlněný damašek, bílý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 220 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě šedý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 270 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě šedý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 320 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě šedý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 370 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě šedý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 270 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě modrý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 320 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě modrý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 370 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě modrý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

⌀ 180 cm, 100% bavlněný damašek, šedohnědý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

⌀ 180 cm, 100% bavlněný damašek, bílý

2 499 Kč

Skladem 2 ks

Další varianty

+ Rozměr (4)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

⌀ 180 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě šedý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Kuchyňský ubrus Star

Södahl

Kuchyňský ubrus Star

⌀ 180 cm, 100% bavlněný damašek, zelený

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Novinka Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 220 cm, 100% bavlněný damašek, bílý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Top100 Dávkovač mýdla Clarity

Södahl

Dávkovač mýdla Clarity

8 x 19 cm, skleněný,

1 119 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

Bavlněné povlečení Blocks

Södahl

Bavlněné povlečení Blocks

140x220 cm, polštář 60 x 63 cm, saténová tkanina s praktickým skrytým zipem, zelené

2 249 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (2)
Novinka Kuchyňský ubrousek Bastian

Södahl

Kuchyňský ubrousek Bastian

45x45 cm, 100% čistá nová bavlna, zelený

119 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

Novinka Kuchyňský ubrus Essence

Södahl

Kuchyňský ubrus Essence

150x220 cm, 100 % bavlna, damašková vazba, bílý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Novinka Kuchyňský ubrus Essence

Södahl

Kuchyňský ubrus Essence

150x270 cm, 100 % bavlna, damašková vazba, tmavě modrý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Kuchyňský ubrus Star

Södahl

Kuchyňský ubrus Star

140 x 220 cm, 100% bavlněný damašek, zelený

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Kuchyňská zástěra Harmony

Södahl

Kuchyňská zástěra Harmony

70 x 90 cm, 100% recyklované bavlna s mezinárodním certifikátem GRS (Global Recycled Standard), červená

749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 270 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě šedý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Napínací prostěradlo Calm

Södahl

Napínací prostěradlo Calm

140x200x30 cm, šedé, 100 % organická bavlna, mimořádná jemná, odolná, nemačkavá, s delší životností

1 249 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Novinka Kuchyňský ubrus Essence

Södahl

Kuchyňský ubrus Essence

150x320 cm, 100 % bavlna, damašková vazba, bílý

2 999 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Kuchyňské ubrousky Tiles

Södahl

Kuchyňské ubrousky Tiles

4 ks, 45 x 45 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě šedé

749 Kč

(187 Kč / ks)

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

Novinka Kuchyňský ubrus Star

Södahl

Kuchyňský ubrus Star

150x370 cm, 100% bavlna, červený

2 999 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Osuška Comfort

Södahl

Osuška Comfort

70x140 cm, froté, 100% čistá, ekologicky vypěstovaná bio bavlna, světle modrá

749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Novinka Ručník Essence

Södahl

Ručník Essence

40x60 cm, 100% organická bavlna, froté, tmavě modrý, OEKO-TEX® STANDARD 100,

369 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Novinka Bavlněné povlečení Petit

Södahl

Bavlněné povlečení Petit

140x220 cm, polštář 60 x 63 cm, saténová tkanina s praktickým skrytým zipem, královsky modré

1 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (2)
Novinka Bavlněné povlečení Ray

Södahl

Bavlněné povlečení Ray

140x220 cm, polštář 60 x 63 cm, saténová tkanina s praktickým skrytým zipem, žluté

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Kuchyňská utěrka Line

Södahl

Kuchyňská utěrka Line

2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna

419 Kč

(210 Kč / ks)

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

Napínací prostěradlo Calm

Södahl

Napínací prostěradlo Calm

180x200x30 cm, šedé, 100 % organická bavlna, mimořádná jemná, odolná, nemačkavá, s delší životností

1 369 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Kuchyňská zástěra Harmony

Södahl

Kuchyňská zástěra Harmony

70 x 90 cm, 100% recyklované bavlna s mezinárodním certifikátem GRS (Global Recycled Standard), šedohnědá

749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

Novinka Kosmetická taštička Weekend Stories

Södahl

Kosmetická taštička Weekend Stories

100 % bavlna, 26x15 cm, 4 vnitřní kapsy, odnímatelná dno, nebesky mdorá

1 369 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (2)
Prostírání Statement Stripe

Södahl

Prostírání Statement Stripe

2 ks, 33 x 48 cm, 50 % bavlna / 50 % juta, červené

499 Kč

(250 Kč / ks)

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

Novinka Kuchyňský ubrus Star

Södahl

Kuchyňský ubrus Star

150x320 cm, 100% bavlna, bílý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Kelímek na zubní kartáčky Mono

Södahl

Kelímek na zubní kartáčky Mono

6,5 x 11cm, kamenina s pogumovaným povrchem, béžový

419 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

Novinka Bavlněné povlečení Edge

Södahl

Bavlněné povlečení Edge

Peřina 140x220 cm, polštář 60x63 cm, 100% organická bavlna, saténová vazba, s praktickým zipem, nebesky modré

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (2)