Doprava ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč!
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, šedohnědá, … více
Barva (3)
419 Kč
(210 Kč / ks)
346 Kč bez DPH
GLS doručení na adresu
DPD doručení na adresu
DPD doručení na výdejní místo (alzaboxy, pobočky)
Zásilkovna
Osobní převzetí Turnov
Cena dopravy platí pro minimální objednatelné množství tohoto produktu. Cena se může změnit podle celkového obsahu košíku.
Zone Denmark
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, černá
(140 Kč / ks)
Skladem 5 ks
Další varianty
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna,
Na objednávku (14 dní)
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, šedohnědá
Södahl
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, černá
569 Kč
(284 Kč / ks)
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, šedá
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, tkaná, černá/bílá
249 Kč
(124 Kč / ks)
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, tkaná, bílá
Holm
50 x 70 cm, modrá
369 Kč
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, tmavě zelená
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, tkaná, modrá
Skladem 3 ks
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, tkaná, šedohnědá
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, tkaná, zelená
Skladem 1 ks
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, šedá
Skladem 4 ks
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, královska modrá
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, zelená
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, šedohnědá
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, fialová
2 ks, 30x30 cm, 100 % organická bavlna, zelená
219 Kč
(110 Kč / ks)
2 ks, 30x30 cm, 100 % organická bavlna, šedá
2 ks, 30x30 cm, 100 % organická bavlna, šedohnědá
2 ks, 30x30 cm, 100 % organická bavlna, fialová
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, tkaná, modrošedá
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, šedohnědá
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, zelená
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, růžové
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, žluté
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, modré
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, tmavě šedá
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, tmavě zelená
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, žlutá
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, modrá
50x70 cm, 100 % bavlna
499 Kč
60x90 cm, 100% recyklované bavlna s mezinárodním certifikátem GRS (Global Recycled Standard), šedohnědá
269 Kč
60x90 cm, 100% recyklované bavlna s mezinárodním certifikátem GRS (Global Recycled Standard), tmavě hnědá
60x90 cm, 100% recyklované bavlna s mezinárodním certifikátem GRS (Global Recycled Standard), tmavě modrá
60x90 cm, 100% recyklované bavlna s mezinárodním certifikátem GRS (Global Recycled Standard), červená
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, modrá
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, hnědá
Více než 5 ks
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, šedá
50x70 cm, 100% čistá nová bavlna
50x70 cm, 100% čistá nová bavlna, černá
50x70 cm, 100% čistá nová bavlna, světle šedá
50x70 cm, 100% čistá nová bavlna, bílá
140x220 cm, polštář 60 x 63 cm, saténová tkanina s praktickým skrytým zipem, béžové
1 749 Kč
200 x 220 cm, polštář 60 x 63 cm, 100 % bavlna s luxusní damaškovou vazbou s praktickým skrytým zipem, tmavě modré
3 369 Kč
140x220 cm, polštář 60 x 63 cm, saténová tkanina s praktickým skrytým zipem, modrozelené
2 249 Kč
90x210x8 cm, bílé, 100 % organická bavlna, mimořádná jemná, odolná, nemačkavá, s delší životností
1 249 Kč
Peřina 140 x 200 cm, polštář 60 x 63 cm, na zip, 100% bavlna, tmavě modré
1 369 Kč
140 x 220 cm, polštář 60 x 63 cm, 100 % bavlna s luxusní damaškovou vazbou s praktickým skrytým zipem, béžové
40x60 cm, 100 % bavlna, náplň z polyesteru, modrý
30x30 cm, froté, 100% čistá, ekologicky vypěstovaná bio bavlna, hnědo šedý
149 Kč
140 x 200 cm, polštář 60 x 63 cm, 100 % bavlna s luxusní damaškovou vazbou s praktickým skrytým zipem, modré
2 119 Kč
140 x 220 cm, 100% bavlněný damašek, bílý
2 499 Kč
6,5 x 16 cm, kamenina s pogumovaným povrchem, bílý
669 Kč
140x220 cm, polštář 60 x 63 cm, saténová tkanina s praktickým skrytým zipem, růžové
140x200 cm, polštář 60 x 63 cm, saténová tkanina s praktickým skrytým zipem, zelené
140x200 cm, polštář 60 x 63 cm, saténová tkanina s praktickým skrytým zipem, modré
Peřina 140 x 220 cm, polštář 60 x 63 cm, na zip, 100% bavlna, modré
Dostupné od 23.11.2026
180x200 cm, 100% polyester
1 119 Kč
70 x 91 cm, 100 % organická bavlna, zelená
749 Kč
6,5 x 11cm, kamenina s pogumovaným povrchem, černý
14 x 21 cm, 100 % organická bavlna, královska modrá
Dostupné od 30.09.2026
70x140 cm, 100% organická bavlna, froté, vysoká savost, modrý
8 x 10.3 cm, skleněný, modrý
70x140 cm, 100% organická bavlna, froté, vysoká savost, vínový