Pro slevu 20 % zadejte v košíku kód RESTART. Sleva platí na všechny produkty v období 14.-21. září.

Bakly
  • 140 x 270 cm
  • 100% bavlněný damašek
  • Šedohnědý
Södahl Kód: 15478

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 270 cm, 100% bavlněný damašek, šedohnědý, …

2 499 Kč

2 065 Kč bez DPH

Na objednávku, 14 dní od objednání

Možnosti doručení

Doručení na adresu
Zdarma 7. 10.
Doručení na výdejní místo
Zdarma 7. 10.
Osobní odběr (sklad Turnov)
Zdarma 6. 10. od 10:00

Proč nakoupit u nás

Zboží skladem odesíláme okamžitě
Objednávky nad 2 000 Kč doručíme zdarma
Vrácení zdarma prostřednictvím výdejního místa/boxu

Informace o produktu

Značka Södahl
Počet ks v balení 1
Materiál 100% bavlna
Barva Brown
Certifikát STANDARD 100 by OEKO-TEX®
Výška 0,1 cm
Délka 270 cm
Šířka 140 cm
Rozměr 140 × 270 cm
Péče Prát na 40 stupňů, žehlit max. na 200 stupňů
Hmotnost 0,92 kg
Země původu Portugalsko
Kód produktu 15478
EAN 5722000154785
Výrobce F&H Group A/S

Možnosti doručení

Doručení na adresu

GLS doručení na adresu

GLS doručení na adresu

Zdarma 7. 10.
DPD doručení na adresu

DPD doručení na adresu

Zdarma 7. 10.

Doručení na výdejní místo

DPD doručení na výdejní místo (alzaboxy, pobočky)

DPD doručení na výdejní místo (alzaboxy, pobočky)

Zdarma 7. 10.
Zásilkovna

Zásilkovna

Zdarma 7. 10.

Osobní odběr (sklad Turnov)

Osobní převzetí Turnov

Osobní převzetí Turnov

Zdarma 6. 10. od 10:00

Cena dopravy platí pro minimální objednatelné množství tohoto produktu. Cena se může změnit podle celkového obsahu košíku.

Související produkty

Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 320 cm, 100% bavlněný damašek, šedohnědý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 370 cm, 100% bavlněný damašek, šedohnědý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 270 cm, 100% bavlněný damašek, bílý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 370 cm, 100% bavlněný damašek, bílý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 220 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě šedý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 270 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě šedý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 320 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě šedý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 370 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě šedý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 270 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě modrý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 320 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě modrý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 370 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě modrý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

⌀ 180 cm, 100% bavlněný damašek, šedohnědý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

⌀ 180 cm, 100% bavlněný damašek, bílý

2 499 Kč

Skladem 2 ks

Další varianty

+ Rozměr (4)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

⌀ 180 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě šedý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Kuchyňský ubrus Star

Södahl

Kuchyňský ubrus Star

⌀ 180 cm, 100% bavlněný damašek, zelený

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Novinka Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 220 cm, 100% bavlněný damašek, bílý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Novinka Kuchyňský ubrus Charm

Södahl

Kuchyňský ubrus Charm

140 x 220 cm, polyester, který napodobuje vzhled a omak přírodní bavlny, bílý

2 119 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Bavlněné povlečení Blocks

Södahl

Bavlněné povlečení Blocks

140x220 cm, polštář 60 x 63 cm, saténová tkanina s praktickým skrytým zipem, zelené

2 249 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (2)
Novinka Kelímek na zubní kartáčky Mono

Södahl

Kelímek na zubní kartáčky Mono

6,5 x 11 cm, kamenina s pogumovaným povrchem, šedohnědý

419 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 220 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě šedý

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (5)
Kuchyňská utěrka Minimal

Södahl

Kuchyňská utěrka Minimal

2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, tkaná, šedohnědá

249 Kč

(124 Kč / ks)

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

Napínací prostěradlo Calm

Södahl

Napínací prostěradlo Calm

140x200x30 cm, offwhite, 100 % organická bavlna, mimořádná jemná, odolná, nemačkavá, s delší životností

1 249 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Novinka Osuška Essence

Södahl

Osuška Essence

70x140 cm, 100% organická bavlna, froté, béžový, OEKO-TEX® STANDARD 100,

999 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Novinka Kuchyňský ubrus Essence

Södahl

Kuchyňský ubrus Essence

150x220 cm, 100 % bavlna, damašková vazba, tmavě modrý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Novinka Ručník Essence

Södahl

Ručník Essence

40x60 cm, 100% organická bavlna, froté, bílý, OEKO-TEX® STANDARD 100,

369 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Vánoční ubrus Christmas Hearts

Södahl

Vánoční ubrus Christmas Hearts

140 x 220 cm, 100 % bavlněný ubrus s výšivkou

1 999 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Dávkovač mýdla Mono

Södahl

Dávkovač mýdla Mono

6,5 x 16 cm, kamenina s pogumovaným povrchem, bílý

669 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

Bavlněné povlečení Noble

Södahl

Bavlněné povlečení Noble

140 x 200 cm, polštář 60 x 63 cm, 100 % bavlna s luxusní damaškovou vazbou s praktickým skrytým zipem, šedohnědé

2 119 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Bavlněné povlečení Whisper

Södahl

Bavlněné povlečení Whisper

140 x 200 cm, polštář 60 x 63 cm, 100 % bavlna, perkálové povlečení s praktickým skrytým zipem, žluté

2 119 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (2)
Novinka Bavlněné povlečení Still

Södahl

Bavlněné povlečení Still

Peřina 200 x 220 cm, polštář 60 x 63 cm, na zip, 100% bavlna, damašková vazba, hnědé

2 119 Kč

Dostupné od 29.09.2026

Další varianty

+ Rozměr (2)
Přehoz Brushed

Södahl

Přehoz Brushed

150 x 200 cm, 100% akryl, růžový

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

Novinka Bavlněné povlečení Ray

Södahl

Bavlněné povlečení Ray

200x220 cm, polštář 60 x 63 cm, saténová tkanina s praktickým skrytým zipem, fialové

3 999 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Kuchyňský ubrus Tiles

Södahl

Kuchyňský ubrus Tiles

140 x 320 cm, 100% bavlněný damašek, šedohnědý

2 749 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (4)
Napínací prostěradlo Calm

Södahl

Napínací prostěradlo Calm

90x200x30 cm, šedé, 100 % organická bavlna, mimořádná jemná, odolná, nemačkavá, s delší životností

1 119 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Novinka Bavlněné povlečení Ray

Södahl

Bavlněné povlečení Ray

140x200 cm, polštář 60 x 63 cm, saténová tkanina s praktickým skrytým zipem, fialové

2 499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (3)
Novinka WC štětka Mono

Södahl

WC štětka Mono

9 x 40 cm, kamenina s pogumovaným povrchem, šedohnědá

1 169 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

Novinka Bavlněné povlečení Still

Södahl

Bavlněné povlečení Still

Peřina 140 x 220 cm, polštář 60 x 63 cm, na zip, 100% bavlna, damašková vazba, zelené

2 119 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (2)
Novinka Kuchyňská utěrka Bastian Diamond

Södahl

Kuchyňská utěrka Bastian Diamond

50x70 cm, 100% čistá nová bavlna

219 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

Novinka Kosmetická taštička Weekend Stories

Södahl

Kosmetická taštička Weekend Stories

100 % bavlna, 22x11 cm, 4 vnitřní kapsy, odnímatelná dno, nebesky mdorá

869 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty

+ Rozměr (2)
Prostírání Bistro

Södahl

Prostírání Bistro

33x48 cm, 100 % bavlna

499 Kč

Na objednávku (14 dní)

Další varianty