Doprava ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč!
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, šedohnědá, … více
Barva (2)
419 Kč
(210 Kč / ks)
346 Kč bez DPH
GLS doručení na adresu
DPD doručení na adresu
DPD doručení na výdejní místo (alzaboxy, pobočky)
Zásilkovna
Osobní převzetí Turnov
Cena dopravy platí pro minimální objednatelné množství tohoto produktu. Cena se může změnit podle celkového obsahu košíku.
Zone Denmark
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, černá
(140 Kč / ks)
Skladem 5 ks
Další varianty
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna,
Na objednávku (14 dní)
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, šedohnědá
Södahl
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, černá
569 Kč
(284 Kč / ks)
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, šedá
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, tkaná, černá/bílá
249 Kč
(124 Kč / ks)
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, tkaná, bílá
Holm
50 x 70 cm, modrá
369 Kč
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, tmavě zelená
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, tkaná, modrá
Skladem 3 ks
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, tkaná, šedohnědá
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, tkaná, zelená
Skladem 1 ks
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, šedá
Skladem 4 ks
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, královska modrá
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, zelená
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, šedohnědá
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, fialová
2 ks, 30x30 cm, 100 % organická bavlna, zelená
219 Kč
(110 Kč / ks)
2 ks, 30x30 cm, 100 % organická bavlna, šedá
2 ks, 30x30 cm, 100 % organická bavlna, šedohnědá
2 ks, 30x30 cm, 100 % organická bavlna, fialová
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, tkaná, modrošedá
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, zelená
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, růžové
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, žluté
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, modré
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, šedohnědá
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, tmavě šedá
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, tmavě zelená
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, žlutá
2 ks, 50x70 cm, 100 % bavlna, modrá
50x70 cm, 100 % bavlna
499 Kč
60x90 cm, 100% recyklované bavlna s mezinárodním certifikátem GRS (Global Recycled Standard), šedohnědá
269 Kč
60x90 cm, 100% recyklované bavlna s mezinárodním certifikátem GRS (Global Recycled Standard), tmavě hnědá
60x90 cm, 100% recyklované bavlna s mezinárodním certifikátem GRS (Global Recycled Standard), tmavě modrá
60x90 cm, 100% recyklované bavlna s mezinárodním certifikátem GRS (Global Recycled Standard), červená
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, modrá
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, hnědá
Více než 5 ks
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, šedá
50x70 cm, 100% čistá nová bavlna
50x70 cm, 100% čistá nová bavlna, černá
50x70 cm, 100% čistá nová bavlna, světle šedá
50x70 cm, 100% čistá nová bavlna, bílá
Peřina 140 x 220 cm, polštář 60 x 63 cm, na zip, 100% bavlna
2 249 Kč
140 x 320 cm, 100% bavlněný damašek, šedohnědý
2 749 Kč
140 x 370 cm, 100% bavlněný damašek, béžový
Peřina 140x200 cm, polštář 60x63 cm, 100% bavlna, saténová vazba, s praktickým zipem
2 119 Kč
90x200x8 cm, šedohnědé, 100 % organická bavlna, mimořádná jemná, odolná, nemačkavá, s delší životností
1 119 Kč
140x220 cm, polštář 60 x 63 cm, saténová tkanina s praktickým skrytým zipem, modré
2 499 Kč
Peřina 140 x 220 cm, polštář 60 x 63 cm, na zip, 100% bavlna, smetanová
1 499 Kč
150x220 cm, 100% bavlna, červený
Sada 4 ks, 45x45 cm, 100% bavlna, damašková vazba, bílé
869 Kč
9 x 40 cm, kamenina s pogumovaným povrchem, béžová
1 169 Kč
70x91 cm, 100 % bavlna, šedá
749 Kč
140 x 220 cm, 100% bavlněný damašek, béžový
140 x 200 cm, polštář 60 x 63 cm, saténová tkanina s praktickým skrytým zipem, béžové
Dostupné od 23.11.2026
140x220 cm, polštář 60 x 63 cm, saténová tkanina s praktickým skrytým zipem, béžové
1 749 Kč
140 x 220 cm, 100% bavlněný damašek, zelený
40x60 cm, 100 % bavlna, náplň z polyesteru, béžový
1 249 Kč
140 x 320 cm, polyester, který napodobuje vzhled a omak přírodní bavlny, bílý
Peřina 140 x 220 cm, polštář 60 x 63 cm, na zip, 100% bavlna, hnědé
1 369 Kč
140 x 320 cm, 100% bavlněný damašek, béžový
90x210x8 cm, bílé, 100 % organická bavlna, mimořádná jemná, odolná, nemačkavá, s delší životností
Peřina 140 x 200 cm, polštář 60 x 63 cm, na zip, 100% bavlna, damašková vazba, hnědé
Dostupné od 29.09.2026
Sada 4 ks, 45x45 cm, 100% bavlna, damašková vazba, béžové
L/XL, 100 % organická bavlna, nebesky modrá, košile s knoflíkovým zapínáním, kalhoty s elastickým pasem. stahovací šňůrky v pase a na kotnících
3 369 Kč