Bitz
Kameninový, perfektný na čaj, 30 cl, krémový
300 Kč
s kódem KAVA20
375 Kč bez kódu
Skladem 4 ks
Další varianty
Holm
délka 30,5 cm, akáciové dřevo
349 Kč
Skladem 2 ks
Bredemeijer
Akáciové dřevo, 40 x 30 x 2,5 cm
759 Kč
Skladem 3 ks
Lyngby Glas
6 ks, 2,5- 5 cl, sklo
1 139 Kč
(190 Kč / ks)
Více než 5 ks
Kameninový, ideální na kávu, 19 cl, černý/ jantarový
260 Kč
325 Kč bez kódu
Kameninový, ideální na kávu, 19 cl, černý/zelený
Kameninový, mělký servírovací, masový, 27cm, černý/zelený
625 Kč
Kameninový, mělký servírovací, masový, 27cm, černý/tmavě modrý
Kameninová, vhodná na menší polévku, 14 cm, černá/jantarová, 600 ml
425 Kč
Kameninový, mělký servírovací, masový, 27cm, šedý
479 Kč
Zone Denmark
0,4 l, 19 x 6 x 20,5 cm, silikon a keramika, černá
1 249 Kč
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, černá
419 Kč
(140 Kč / ks)
Skladem 5 ks
Litinové, 120 ml, černé, sada 2 ks
343 Kč
429 Kč bez kódu
Södahl
2 ks, 30x30 cm, 100 % organická bavlna, šedá
219 Kč
(110 Kč / ks)
Na objednávku (14 dní)
33x48 cm, 100 % bavlna, šedohnědé
269 Kč
Kameninový, 17 cm, černý/tmavě modrý
375 Kč
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, tkaná, černá/bílá
249 Kč
(124 Kč / ks)
35 cm, 100 % juta s koženým štítkem s nápisem "nature"
369 Kč
1 ks, 16x35 cm, 100 % bavlna a polyesterová výplň, černá
499 Kč
Kameninový, 17 cm, černý/fialový
279 Kč
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, šedohnědá
35 x 16 x 1,8 cm, práškově lakovaná ocel, černý
1 129 Kč
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna,