Zone Denmark
0,4 l, 19 x 6 x 20,5 cm, silikon a keramika, černá
1 249 Kč
Více než 5 ks
Další varianty
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, černá
419 Kč
(140 Kč / ks)
Skladem 5 ks
Södahl
2 ks, 30x30 cm, 100 % organická bavlna, šedá
219 Kč
(110 Kč / ks)
Na objednávku (14 dní)
2 ks, 50x70 cm, 100 % organická bavlna, tkaná, černá/bílá
249 Kč
(124 Kč / ks)
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, šedohnědá
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna,