Zone Denmark

Inovace v bydlení, nadčasový vzhled, moderní design a funkčnost, snoubící se s vytvářením trendů. To vše nabízí značka Zone inspirována dánskými designéry. Zkrášlete si své bydlení a těšte se z originálních dekorací i vybavení kuchyně a koupelny každý den. Minimalistický design ve vás vzbudí zvědavost, kvalitní zpracování i atraktivní materiály výrobků vás budou bavit. Vybavte svůj domov produkty značky Zone, která získala několik mezinárodních ocenění za design. Podstatou těsného dialogu s vysoce uznávanými designéry je tvůrčí svoboda, inovativní a pozitivní myšlení o nové interpretaci známých návrhů s novými detaily a vlastnostmi. Cílem je vždy přijít s jedinečnými návrhy, které vytvářejí hodnotu pro spotřebitele.

Značka Zone prošla v roce 2016 několika změnami a aktuálně je v lepší formě než kdy jindy. Nový směr získal řadu pozitivních reakcí doma i v zahraničí, a když na jaře roku 2016 uvedla krásnou multifunkční řadu misek PEILI, následovala celá řada ocenění: 

  • Ocenění za nejinovativnější produkt na mezinárodním veletrhu Maison & Objet v Paříži, 
  • Formland News Audience Award na veletrhu Designland ve městě Herning , 
  • A v neposlední řadě i prestižní ocenění Red Dot Award. To má významný mezinárodní vliv a uznání. Jedná se o největší designovou soutěž na světě a každoročně se koná v Německu. V roce 2016 udělila nestranná porota složená ze 41 předních představitelů světového designu cenu kolekci PEILI. Cena byla udělena  v soutěži zahrnující návrhy z 57 zemí. 

Nová DNA designu vedla k úspěchu Zone Denmark a značka je oprávněně velmi ambiciózní. Lidé se obracejí k této nové, moderní a naprosto špičkové značce, jejíž nové produkty zajišťují nadčasový vzhled a jsou vyrobeny z materiálů a barev, které následují dnešní a vytvářejí budoucí trendy.

 

Produkty Zone Denmark

BAKLY s.r.o.

Jsme velkoobchod, ale také e-shop s dekoracemi, bytovými doplňky a dárky pro všechny milovníky vína, kávy, čaje, grilování a dalšími doplňky.

Kontakty

BAKLY s.r.o.
U Skladiště 1292, 511 01 Turnov
Česká republika