Zone Denmark

Značka ZONE prošla v roce 2016 několika změnami a aktuálně je v lepší formě než kdy jindy. 

Dánská značka získala tři vysoce ceněné mezinárodní ceny za design. Tento úspěch je výsledkem nové strategie značky. Design DNA společnosti ZONE prošla úplnou revitalizací, aby vyhovovala životnímu stylu a potřebám současného spotřebitele. Rozhodnutí společnosti přijmout nové, talentované designéry již vyústilo v několik oceněných a inovativních výsledků. 

Všechny nové produkty mají a budou mít nadčasový vzhled a jsou vyrobeny z materiálů a barev, které následují dnešní a vytvářejí budoucí trendy.

Nová DNA designu vedla k úspěchu ZONE Denmark a značka je oprávněně velmi ambiciózní. Nový směr získal řadu pozitivních reakcí doma i v zahraničí. Lidé se obracejí k této nové, moderní a naprosto špičkové značce. 

Na jaře roku 2016 značka ZONE uvedla krásnou multifunkční řadu misek PEILI, které následovala celá řada ocenění: 

  • Ocenění za nejinovativnější produkt na mezinárodním veletrhu Maison & Objet v Paříži, 
  • Formland News Audience Award na veletrhu Designland ve městě Herning , 
  • A v neposlední řadě i prestižní ocenění Red Dot Award. To má významný mezinárodní vliv a uznání. Jedná se o největší designovou soutěž na světě a každoročně se koná v Německu. V roce 2016 udělila nestranná porota složená ze 41 předních představitelů světového designu cenu kolekci PEILI. Cena byla udělená  v soutěži zahrnující návrhy z 57 zemí. 

"Odstranili jsme veškeré nadbytečné funkce a vytvořili misku s víkem, které jsou tak nadčasové a inovativní, že můžou být použity v nesčetných souvislostech. Jedná se o reinterpretaci misky a talíře, "vysvětluje návrhář Morten Lauritzen z VE2, co je designové trio, které vytvořilo PEILI. Trio tvoří Tilde Nygård, Morten Lauritzen a Hugo Dinesen. V spolupráci ZONE a VE2 již byli uvedené na trh i další produkty z kolekce PEILI.

Talentovaní designéři dělají každodenní život atraktivnější. Dalšími designéry v novém, vysoce talentovaném týmu společnosti ZONE jsou Tobias Jacobsen, Thomas Dudzinski, Lasse Sortkjær atd. Podstatou těsného dialogu s těmito vysoce uznávanými designéry je tvůrčí svoboda, inovativní a pozitvní myšlení o nové interpretaci známých návrhů s novými detaily a vlastnostmi. Cílem je vždy přijít s jedinečnými návrhy, které vytvářejí hodnotu pro spotřebitele.

"Hlavním cílem našeho nového týmu dánských designérů je vytvořit klasické a trvalé designové nápady, které činí život atraktivnější a dávají každodennímu životu přidanou hodnotu. Každý produkt je zakořeněn v dánské designové tradici, "říká Michael Bruun, který společně s jeho vysoce kreativním personálem určil směr a začal transformaci známé 20leté značky ZONE.

"Podstata našeho návrhu prošla transformací. Mnohokrát jsme se změnili a pomocí nových materiálů jsme přizpůsobili vše, co odpovídá současnému životnímu stylu", vysvětluje Michael Bruun a pokrčuje: "Návrháři, s nimiž se ZONE spojilo, sdílejí náš soubor hodnot, pokud jde o krásné, dokonale navržené a vysoce účinné produkty. A to je i nové logo ZONE, které evokuje úsměv. Ale teprve jsme se vydali na cestu a slibujeme, že je v plánu řada nových produktů."

Produkty Zone Denmark

BAKLY s.r.o.

Jsme velkoobchod, ale také e-shop s dekoracemi, bytovými doplňky a dárky pro všechny milovníky vína, kávy, čaje, grilování a dalšími doplňky.

Kontakty

BAKLY s.r.o.
U Skladiště 1292, 511 01 Turnov
Česká republika