Doprava ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč!
6 ks, silikon, se stojánkem, černé, … více
Barva (2)
819 Kč
677 Kč bez DPH
GLS doručení na adresu
DPD doručení na adresu
DPD doručení na výdejní místo (alzaboxy, pobočky)
Zásilkovna
Osobní převzetí Turnov
Cena dopravy platí pro minimální objednatelné množství tohoto produktu. Cena se může změnit podle celkového obsahu košíku.
Zone Denmark
16 x 14 x 0,9 cm, silikon
249 Kč
Na objednávku (14 dní)
Další varianty
6 ks, silikon, se stojánkem, hnědé
Více než 5 ks
449 Kč
24 x 14 x 0,9 cm, silikonová, šedobéžová
3 ks, 16 x 14 x 0,9 cm, silikonová
699 Kč
(233 Kč / ks)
24 x 14 x 0,9 cm, silikon
Skladem 4 ks
24 x 14 x 0,9 cm, silikonová, modro šedá
16 x 14 x 0,9 cm, silikonová, tmavě zelená
100 % bavlna, zachovává svůj tvar, vysokou savost, sytost barev a plnost i po opakovaném praní, 50 x 100 cm
349 Kč
8,3 x 10,3 cm, kameninová, víko se dá použít jako další dóza, šedohnědá
5 ks, 14,8 x 6,8 x 2 cm, PUR pěna, černá
199 Kč
(40 Kč / ks)
Skladem 1 ks
0,3 l, 6 x 17,5 cm, porcelán/ABS, bílý
619 Kč
Skladem 2 ks
13,4 x 11,5 cm, plast, šedobéžový
279 Kč
s kódem KAVA20
349 Kč bez kódu
5 l, 23 x 29 cm, nášlapný, plastový, pomalé zavírání, modro šedý
1 799 Kč
Běžně 2 119 Kč
24 x 14 x 0,9 cm, silikon, tmavě zelená
3 ks, 15 x 8,1 x 22 cm, keramika/silikon/ABS, černá
1 249 Kč
24 x 22 x 2,2 cm, silikonová, černá
999 Kč
Temně vínové, klikací
295 Kč
369 Kč bez kódu
8,3 x 10,3 cm, kameninový, šedozelený
8,3 x 10,3 cm, kameninový, šedý
Skladem 5 ks
2 ks, 2,5 x 3 cm, bříza s certifikací FSC™, černý
419 Kč
(210 Kč / ks)
0,25 l, 8 x 11,5 cm, kamenina/ABS, šedohnědý
10 x 7,5 cm, kameninová, víko se dá použít jako další dóza, černá
669 Kč
10,5 x 38,2 cm, kovový, skrytá instalace na zeď, černý
2 729 Kč
400 ml, 7,5 x 19 cm, 2 víka v balení, nerez 18/8 a plast, temně vínový
695 Kč
869 Kč bez kódu
100 % bavlna, protiskluzová spodní část, zachovává svůj tvar, má vysokou savost, udržuje sytost barev a plnost i po opakovaném praní, světle oranžová, 80 x 50 cm
50 x 100 cm. 100 % bavlna, zachovává svůj tvar, má vysokou savost, udržuje sytost barev a plnost i po opakovaném praní
499 Kč
39 x 30 x 27,5 cm, nosnost 110 kg, práškově lakovaná ocel, černá
2 749 Kč
100 % bavlna, zachovává svůj tvar, vysokou savost, sytost barev a plnost i po opakovaném praní, 50x70 cm
299 Kč
2 ks, 1,8 x 1 x 9 cm, silikon, magnet,tmavě zelené
(334 Kč / ks)
Skladem 3 ks
Krémové, klikací