Doprava ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč!
10,3 x 37 cm, kamenina/nerez 18/8, šedohnědý, … více
Barva (9)
1 499 Kč
1 239 Kč bez DPH
GLS doručení na adresu
DPD doručení na adresu
DPD doručení na výdejní místo (alzaboxy, pobočky)
Zásilkovna
Osobní převzetí Turnov
Cena dopravy platí pro minimální objednatelné množství tohoto produktu. Cena se může změnit podle celkového obsahu košíku.
Zone Denmark
2 ks, 1,8 x 1 x 9 cm, silikon, magnet,šedohnědé
669 Kč
(334 Kč / ks)
Skladem 2 ks
Další varianty
5 l, 23 x 29 cm, nášlapný, plastový, pomalé zavírání, šedohnědý
2 119 Kč
Skladem 1 ks
0,25 l, 8 x 11,5 cm, kamenina/ABS, šedohnědý
999 Kč
Na objednávku (14 dní)
8 x 10 cm, kamenina, šedohnědý
619 Kč
3 l, 20,5 x 23,5 cm, nášlapný, plastový, pomalé zavírání, šedohnědý
1 869 Kč
11 x 2,5 cm, porcelánový, šedohnědý
549 Kč
Skladem 4 ks
Šedohnědá
249 Kč
Díky jednobarevnému vzhledu, čistým liniím a povrchům měkkým na dotek vytváří Nova One v koupelně, v nejdůležitější wellness místnosti v domácnosti, klid a harmonii, pokud jde o sebeukájení a tolik potřebnou relaxaci.
10,3 x 37 cm, kamenina/nerez 18/8, světle oranžový
0,25 l, 8 x 11,5 cm, kamenina/ABS, modro šedý
10,3 x 37 cm, kamenina/nerez 18/8, černý
10,3 x 37 cm, kamenina/nerez 18/8, žlutozelený
8 x 10 cm, kamenina, světle oranžový
10,3 x 37 cm, kamenina/nerez 18/8, šedý
43,8 x 10,2 cm, kamenina/nerez 18/8, šedý
1 569 Kč
8 x 10 cm, kamenina, žlutozelený
Světle oranžová
8 x 10 cm, kamenina, šedý
0,25 l, 8 x 11,5 cm, kamenina/ABS, šedý
1 049 Kč
0,25 l, 8 x 11,5 cm, kamenina/ABS, světle oranžový
Černý
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna,
419 Kč
(140 Kč / ks)
6 ks, silikon, se stojánkem, černé
819 Kč
Více než 5 ks
22 x 12,5 x 14,8 cm , 3 části (držák, utěrka, kartáč), černá
1 169 Kč
16 x 14 x 0,9 cm, silikon
3 l, 20,5 x 23,5 cm, nášlapný, plastový, pomalé zavírání, bílý
20,2 x 8,8 x 21 cm, kamenina/ABS/dřevo
1 369 Kč
10,5 x 13,5 cm, práškově lakovaná ocel, černý
749 Kč
1 l, 9,41 x 25 cm, ručně foukaný křišťáľ
12 x 3 cm, kameninový, šedý
50 x 100 cm, 100 % bavlna, zachovává svůj tvar, má vysokou savost, udržuje sytost barev a plnost i po opakovaném praní, černá
349 Kč
2 ks, 1,8 x 1 x 9 cm, silikon, magnet, žlutozelené
3 l, 20,8 x 20,8 x 27,5 cm, ABS, s pomalým zavíráním, světle šedý
1 999 Kč
26,5x9,5 cm, bílý, nerezová ocel SS304
24 x 14 x 0,9 cm, silikon, tmavě zelená
449 Kč
Kameninový, černý
1 619 Kč
16,4 x 7,6 x 4 cm, kovový, černý
16,4 x 7,6 x 4 cm, kovový, tmavě zelený
Skladem 5 ks
19 x 4 x 19,5 cm, kosmetické, oboustranné, 5 x zvěčšení, šedé
1 574 Kč
Běžně 1 869 Kč
50 x 100 cm. 100 % bavlna, zachovává svůj tvar, má vysokou savost, udržuje sytost barev a plnost i po opakovaném praní
499 Kč
2 ks, 47 cl, 9,3 x 19 cm, ručně foukaný křišťáľ
869 Kč
(434 Kč / ks)
18 x 11,2 x 17 cm , 5 částí (stojan, utěrka, 2 dávkovače, kartáč), šedobéžová
2 249 Kč
2 ks, 30 cl, 6 x 14 cm, ručně foukaný křišťál
28,8 x 22,8 x 11,4 cm, rozšiřitelný, kovový, černý