Doprava ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč!
Královsky modrá, … více
Barva (8)
249 Kč
206 Kč bez DPH
GLS doručení na adresu
DPD doručení na adresu
DPD doručení na výdejní místo (alzaboxy, pobočky)
Zásilkovna
Osobní převzetí Turnov
Cena dopravy platí pro minimální objednatelné množství tohoto produktu. Cena se může změnit podle celkového obsahu košíku.
Zone Denmark
0,25 l, 8 x 11,5 cm, kamenina/ABS, královsky modrý
999 Kč
Na objednávku (14 dní)
Další varianty
8 x 10 cm, kamenina, královsky modrý
619 Kč
Skladem 1 ks
11 x 2,5 cm, porcelánový, královsky modrý
549 Kč
5 l, 23 x 29 cm, nášlapný, plastový, pomalé zavírání, královsky modrý
2 119 Kč
3 l, 20,5 x 23,5 cm, nášlapný, plastový, pomalé zavírání, královsky modrý
1 869 Kč
10,3 x 37 cm, kamenina/nerez 18/8, královsky modrý
1 499 Kč
2 ks, 1,8 x 1 x 9 cm, silikon, magnet,tmavě modré
669 Kč
(334 Kč / ks)
Díky jednobarevnému vzhledu, čistým liniím a povrchům měkkým na dotek vytváří Nova One v koupelně, v nejdůležitější wellness místnosti v domácnosti, klid a harmonii, pokud jde o sebeukájení a tolik potřebnou relaxaci.
0,25 l, 8 x 11,5 cm, kamenina/ABS, světle oranžový
0,25 l, 8 x 11,5 cm, kamenina/ABS, žlutozelený
Skladem 2 ks
0,25 l, 8 x 11,5 cm, kamenina/ABS, šedý
1 049 Kč
8 x 10 cm, kamenina, bílý
11 x 2,5 cm, porcelánový, světle oranžový
8 x 10 cm, kamenina, modro šedý
Skladem 5 ks
0,25 l, 8 x 11,5 cm, kamenina/ABS, bílý
11 x 2,5 cm, porcelánový, šedohnědý
Skladem 4 ks
8 x 10 cm, kamenina, světle oranžový
Šedá
bílá
0,25 l, 8 x 11,5 cm, kamenina/ABS, modro šedý
10,3 x 37 cm, kamenina/nerez 18/8, černý
Modro šedý
10,3 x 37 cm, kamenina/nerez 18/8, modro šedý
8 x 10 cm, kamenina, šedý
30 x 30 cm, 100 % bavlna, zachovává svůj tvar, má vysokou savost, udržuje sytost barev a plnost i po opakovaném praní, tmavě zelený
149 Kč
Černý
199 Kč
50 x 70 cm, 100 % bavlna, zachovává svůj tvar, má vysokou savost, udržuje sytost barev a plnost i po opakovaném praní, modrošedá
299 Kč
40,6 x 41,1 cm, práškově lakovaná ocel, šedohnědý
14,5 x 32 cm, práškově lakovaná ocel, béžově hnědý
829 Kč
2 ks, 47 cl, 9,3 x 19 cm, ručně foukaný křišťáľ
869 Kč
(434 Kč / ks)
13 x 13 x 15,1 cm, plastový (ABS), bílý
1 249 Kč
5 l, 23 x 29 cm, nášlapný, plastový, pomalé zavírání, tmavě zelený
60 l, 40 x 54 cm, plastový s víkem, světle šedý
2 499 Kč
100 % bavlna, zachovává svůj tvar, vysokou savost, sytost barev a plnost i po opakovaném praní, 50 x 100 cm
349 Kč
23 x 22 cm, silikonová, s kovovým stojánkem, černá
1 369 Kč
0,25 l, 8,3 x 12,8 cm, kamenina/ABS, oranžovohnědý
1 119 Kč
8,4 x 44,8 cm, porcelán a nerez 18/8, bílý
10 x 38,7 cm, kamenina/PP, bílý
1 999 Kč
Skladem 3 ks
8,3 x 10,3 cm, kameninová, víko se dá použít jako další dóza, světle šedá
819 Kč
4 háčky, práškově lakovaná ocel, 40 x 5 x 11 cm, černý
1 749 Kč
100 % bavlna, zachovává svůj tvar, vysokou savost, sytost barev a plnost i po opakovaném praní, 50x70 cm
16,4 x 7,6 x 4 cm, kovový, šedozelený
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, šedá
419 Kč
(140 Kč / ks)
0,25 l, 8,3 x 12,8 cm, nerez 18/8 s mosazním povrchem
Více než 5 ks
18x9,5 cm, hnědý, nerezová ocel SS304
499 Kč
0,6 l, 13,2 x 17 cm, plast/sklo, černá
1 599 Kč
s kódem KAVA20
1 999 Kč bez kódu
14x16 cm, silikon, hnědá
16 x 14 x 0,9 cm, silikon