Doprava ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč!
Světle oranžová, … více
Barva (8)
249 Kč
206 Kč bez DPH
GLS doručení na adresu
DPD doručení na adresu
DPD doručení na výdejní místo (alzaboxy, pobočky)
Zásilkovna
Osobní převzetí Turnov
Cena dopravy platí pro minimální objednatelné množství tohoto produktu. Cena se může změnit podle celkového obsahu košíku.
Zone Denmark
0,25 l, 8 x 11,5 cm, kamenina/ABS, světle oranžový
999 Kč
Na objednávku (14 dní)
Další varianty
8 x 10 cm, kamenina, světle oranžový
619 Kč
Skladem 2 ks
11 x 2,5 cm, porcelánový, světle oranžový
549 Kč
10,3 x 37 cm, kamenina/nerez 18/8, světle oranžový
1 499 Kč
3 l, 20,5 x 23,5 cm, nášlapný, plastový, pomalé zavírání, světle oranžový
1 869 Kč
5 l, 23 x 29 cm, nášlapný, plastový, pomalé zavírání, světle oranžový
2 119 Kč
Skladem 1 ks
2 ks, 1,8 x 1 x 9 cm, silikon, magnet,světle oranžové
669 Kč
(334 Kč / ks)
Díky jednobarevnému vzhledu, čistým liniím a povrchům měkkým na dotek vytváří Nova One v koupelně, v nejdůležitější wellness místnosti v domácnosti, klid a harmonii, pokud jde o sebeukájení a tolik potřebnou relaxaci.
10,3 x 37 cm, kamenina/nerez 18/8, černý
8 x 10 cm, kamenina, šedý
11 x 2,5 cm, porcelánový, šedohnědý
Skladem 4 ks
8 x 10 cm, kamenina, královsky modrý
0,25 l, 8 x 11,5 cm, kamenina/ABS, šedohnědý
0,25 l, 8 x 11,5 cm, kamenina/ABS, žlutozelený
0,25 l, 8 x 11,5 cm, kamenina/ABS, bílý
1 049 Kč
11 x 2,5 cm, porcelánový, královsky modrý
10,3 x 37 cm, kamenina/nerez 18/8, šedohnědý
0,25 l, 8 x 11,5 cm, kamenina/ABS, šedý
43,8 x 10,2 cm, kamenina/nerez 18/8, bílý
1 569 Kč
10,3 x 37 cm, kamenina/nerez 18/8, královsky modrý
Černý
10,3 x 37 cm, kamenina/nerez 18/8, šedý
0,25 l, 8 x 11,5 cm, kamenina/ABS, královsky modrý
2 ks -dávkovač a kartáč, černý
749 Kč
Dostupné od 05.11.2026
Černé
199 Kč
s kódem KAVA20
249 Kč bez kódu
70 x 140 cm, 100 % bavlna, zachovává svůj tvar, má vysokou savost, udržuje sytost barev a plnost i po opakovaném praní, bílá
0,25 l, 8,3 x 12,8 cm, nerez 18/8
1 699 Kč
Skladem 3 ks
25,6 x 14 x 10,7 cm, plastový (ABS), bílý
1 249 Kč
8,3 x 10,3 cm, kameninová, víko se dá použít jako další dóza, šedozelená
819 Kč
26,5x9,5 cm, bílý, nerezová ocel SS304
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, hnědá
419 Kč
(140 Kč / ks)
Více než 5 ks
Šedá
10,5 x 13,5 cm, práškově lakovaná ocel, šedohnědý
8,4 x 44,8 cm, porcelán a nerez 18/8, šedohnědý
Šedohnědá
19 x 4 x 19,5 cm, kosmetické, oboustranné, 5 x zvěčšení
2 369 Kč
2 ks, 27 cl, 9,5 x 13,5 cm, ručně foukaný křišťáľ
869 Kč
(434 Kč / ks)
Šedobéžová
349 Kč
16 x 14 x 0,9 cm, silikon
14x7,5 cm, foukané z tónovaného sklo, tmavě zelený
14,5 x 32 cm, práškově lakovaná ocel, šedohnědý
829 Kč
30 x 30 cm, 100 % bavlna, zachovává svůj tvar, má vysokou savost, udržuje sytost barev a plnost i po opakovaném praní, žlutohnědá
149 Kč
35 x 16 x 1,8 cm, práškově lakovaná ocel, černý
1 129 Kč
49,5 x 32 x 22,2 cm, jasanové dřevo
6 749 Kč
6,5 x 9 cm, kameninová, víko se dá použít jako další dóza, bílá
499 Kč