Doprava ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč!
Béžová, … více
249 Kč
206 Kč bez DPH
GLS doručení na adresu
DPD doručení na adresu
DPD doručení na výdejní místo (alzaboxy, pobočky)
Zásilkovna
Osobní převzetí Turnov
Cena dopravy platí pro minimální objednatelné množství tohoto produktu. Cena se může změnit podle celkového obsahu košíku.
Södahl
69 Kč
Skladem 2 ks
3 l ,17 x 25 cm, kov s pogumovaným povrchem, pomalé zavírání, šedohnědý
1 749 Kč
Na objednávku (14 dní)
Další varianty
9 x 40 cm, kamenina s pogumovaným povrchem, béžová
1 169 Kč
3 l ,17 x 25 cm, kov s pogumovaným povrchem, pomalé zavírání, šedý
6,5 x 16 cm, kamenina s pogumovaným povrchem, bílý
669 Kč
3 l ,17 x 25 cm, kov s pogumovaným povrchem, pomalé zavírání, béžový
9 x 40 cm, kamenina s pogumovaným povrchem, šedohnědá
9 x 40 cm, kamenina s pogumovaným povrchem, šedá
6,5 x 16 cm, kamenina s pogumovaným povrchem, béžový
649 Kč
3 l ,17 x 25 cm, kov s pogumovaným povrchem, pomalé zavírání, bílý
6,5 x 16 cm, kamenina s pogumovaným povrchem, šedý
9 x 40 cm, kamenina s pogumovaným povrchem, bílá
6,5 x 16 cm, kamenina s pogumovaným povrchem, černý
6,5 x 16 cm, kamenina s pogumovaným povrchem, šedohnědý
Skladem 1 ks
6,5 x 11cm, kamenina s pogumovaným povrchem, bílý
419 Kč
9 x 40 cm, kamenina s pogumovaným povrchem, černá
6,5 x 11cm, kamenina s pogumovaným povrchem, béžový
6,5 x 11cm, kamenina s pogumovaným povrchem, černý
21x21 cm, 100% čistá nová bavlna, černý
569 Kč
140 x 350 cm, 100 % bavlněný ubrus
1 999 Kč
90x210x8 cm, bílé, 100 % organická bavlna, mimořádná jemná, odolná, nemačkavá, s delší životností
1 249 Kč
140x200 cm, polštář 60 x 63 cm, saténová tkanina s praktickým skrytým zipem, modrošedé
2 499 Kč
140x200x30 cm, šedé, 100 % organická bavlna, mimořádná jemná, odolná, nemačkavá, s delší životností
⌀ 180 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě šedý
150x220 cm, 100 % bavlna, damašková vazba, bílý
2 749 Kč
2 ks, 30x30 cm, 100 % organická bavlna, šedohnědá
219 Kč
(110 Kč / ks)
Peřina 140 x 220 cm, polštář 60 x 63 cm, na zip, 100% bavlna, hnědé
1 369 Kč
2 ks, 60 x 63 cm, bílý, 100 % organická bavlna, mimořádná jemná, odolná, nemačkavá, s delší životností
499 Kč
(250 Kč / ks)
140 x 270 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě modrý
150x370 cm, 100 % bavlna, damašková vazba, bílý
3 249 Kč
140x200 cm, polštář 60 x 63 cm, saténová tkanina s praktickým skrytým zipem, modré
2 119 Kč
8 x 10.3 cm, skleněný, modrý
749 Kč
4 ks, 45 x 45 cm, 100% bavlněný damašek, tmavě šedé
(187 Kč / ks)
14 x 21 cm, 100 % organická bavlna, zelená
369 Kč
Skladem 4 ks
8 x 10.3 cm, skleněný, zelený
140 x 200 cm, polštář 60 x 63 cm, 100 % bavlna s luxusní damaškovou vazbou s praktickým skrytým zipem, šedohnědé
Peřina 140 x 220 cm, polštář 60 x 63 cm, na zip, 100% bavlna, damašková vazba, zelené
140x200 cm, polštář 60 x 63 cm, saténová tkanina s praktickým skrytým zipem, fialové
2 ks, 33 x 48 cm, 50 % bavlna / 50 % juta, červené
180x200 cm, polyester, modro šedý
1 119 Kč