Doprava ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč!
2 ks, 1,8 x 1 x 9 cm, silikon, magnet,šedohnědé, … více
Barva (13)
669 Kč
(334 Kč / ks)
553 Kč bez DPH
GLS doručení na adresu
DPD doručení na adresu
DPD doručení na výdejní místo (alzaboxy, pobočky)
Zásilkovna
Osobní převzetí Turnov
Cena dopravy platí pro minimální objednatelné množství tohoto produktu. Cena se může změnit podle celkového obsahu košíku.
Zone Denmark
5 l, 23 x 29 cm, nášlapný, plastový, pomalé zavírání, šedohnědý
2 119 Kč
Skladem 1 ks
Další varianty
0,25 l, 8 x 11,5 cm, kamenina/ABS, šedohnědý
999 Kč
Na objednávku (14 dní)
8 x 10 cm, kamenina, šedohnědý
619 Kč
Skladem 2 ks
10,3 x 37 cm, kamenina/nerez 18/8, šedohnědý
1 499 Kč
3 l, 20,5 x 23,5 cm, nášlapný, plastový, pomalé zavírání, šedohnědý
1 869 Kč
11 x 2,5 cm, porcelánový, šedohnědý
549 Kč
Skladem 4 ks
Šedohnědá
249 Kč
3,5 x 3,4 x 8 cm, kovový, šedohnědý
499 Kč
Více než 5 ks
2 ks, 40,6 x 24,2 cm, práškově lakovaná ocel, černá
(250 Kč / ks)
14,5 x 32 cm, nerezová ocel, stříbrný
869 Kč
0,22 l, 8 x 8 x 13 cm, cement/ABS, bílý
949 Kč
7 x 13,6 cm, kovový, skrytá instalace na zeď, černý
1 119 Kč
0,3 l, 7 x 15 cm, silikon/nylon, šedobéžový
679 Kč
43 x 23 x 58 cm, práškově lakovaná ocel, černá
3 249 Kč
70 x 140 cm, 100 % bavlna, zachovává svůj tvar, má vysokou savost, udržuje sytost barev a plnost i po opakovaném praní, tmavě modrá
70 x 140 cm, 100 % bavlna, zachovává svůj tvar, má vysokou savost, udržuje sytost barev a plnost i po opakovaném praní, černá
200 x 180 cm, Polyester/170 g, šedohnědý
1 169 Kč
Černý
699 Kč
0,25 l, 8,3 x 12,8 cm, kamenina/ABS, oranžovohnědý
3,5 x 3,4 x 8 cm, kovový, světle šedý
4 l, 24,5 x 19 x 26,5 cm, ABS, nášlapný, pomalé zavírání, šedohnědý
1 669 Kč
2 ks, 2,5 x 3 cm, bříza s certifikací FSC™, bílý
419 Kč
(210 Kč / ks)
Se stojánkem, černý
Dostupné od 21.10.2026
1,7 l, 12 x 30 cm, nerez 18/8
2 249 Kč
100 % bavlna, protiskluzová spodní část, zachovává svůj tvar, má vysokou savost, udržuje sytost barev a plnost i po opakovaném praní, šedohnědá, 80 x 50 cm
819 Kč
43,8 x 10,2 cm, kamenina/nerez 18/8, šedý
1 569 Kč
14x16 cm, silikon, zelená
8 x 8 x 9,8 cm, cementový, bílý
569 Kč
12 x 3 cm, kameninový, oranžovohnědý
3 l, 20,5 x 23,5 cm, nášlapný, plastový, pomalé zavírání, modro šedý
3 ks, 27 x 27 cm, 100 % bavlna, hnědá
(140 Kč / ks)