Doprava ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč!
19,3 cm, … více
499 Kč
412 Kč bez DPH
GLS doručení na adresu
DPD doručení na adresu
DPD doručení na výdejní místo (alzaboxy, pobočky)
Zásilkovna
Osobní převzetí Turnov
Cena dopravy platí pro minimální objednatelné množství tohoto produktu. Cena se může změnit podle celkového obsahu košíku.
Blomsterbergs
30 x 11 x6,4 cm, černá, kovová, 2 vrstvá
399 Kč
Na objednávku (14 dní)
Kovové, 9 ks, více velikostí
569 Kč
(63 Kč / ks)
Nerezová, 2 ks, Ø6 cm
299 Kč
30 x 40 x 5,3 cm, černý, kovový, 2 vrstvý
Barva rose gold, nepřilnavá, kovová
1 169 Kč
Více než 5 ks
4 ks, 8 x 6 cm
619 Kč
(155 Kč / ks)
Skladem 1 ks
28 cm, černá, kovová, 2 vrstvá
Další varianty
35 x 25,5 x 6,3 cm, měď, nerez
4 379 Kč
Skladem 4 ks
35 x 21 x 3 cm, na buchtny, housky a muffiny, karbonová ocel
Silikonová, béžová, 45x60 cm
749 Kč
15 m x 12 cm, průhledná
31 cm, silikonová
339 Kč
Nerezová, 12 mm
169 Kč
Porcelánové, 4 ks, 20 cm
869 Kč
(217 Kč / ks)
21 cm, silikonová
349 Kč
6 cm, kovové
219 Kč
Skladem 5 ks
43 x 37 x 3,4 cm, kovová
Silikonová, 24 cm, černá
(55 Kč / ks)
64 x 31,5 x 23,5 cm, rozkládací, dubové dřevo
2 499 Kč
27 cm, silikonová
369 Kč
Silikonová, 21 cm
269 Kč
Skladem 2 ks
Opakované použití, odolné vůči velkým teplotám, zabraňují nafouknutí základu
669 Kč