Coast
4 ks, porcelánové, na těstoviny, 21 cm, zelené
1 629 Kč
(407 Kč / ks)
Skladem 5 ks
Další varianty
4 ks, porcelánové, na těstoviny, 21 cm, bílé
4 ks, porcelánové, 14 cm, zelené
1 149 Kč
(287 Kč / ks)
Skladem 3 ks
4 ks, porcelánové, 14 cm, modré
Skladem 1 ks
4 ks, porcelánové, 14 cm, bílé
Skladem 4 ks
Bredemeijer
Kameninové, 180 ml, sada 4 ks
679 Kč
(170 Kč / ks)
Leopold Vienna
3 ks, borosilikátové sklo, světle růžové, tmavě růžové, oranžové
759 Kč
(253 Kč / ks)
Skladem 2 ks
Kameninové, 320 ml, sada 3 ks
579 Kč
(193 Kč / ks)
Více než 5 ks
4 ks, porcelánové, na těstoviny, 21 cm, modré
Na objednávku (14 dní)
Blomsterbergs
3 + 5 l, nerez, silikon
1 749 Kč