Doprava ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč!
Bambusová, 4 plechové dózy, odměrka, černá, … více
Barva (2)
Rozměr (2)
1 249 Kč
1 032 Kč bez DPH
GLS doručení na adresu
DPD doručení na adresu
DPD doručení na výdejní místo (alzaboxy, pobočky)
Zásilkovna
Osobní převzetí Turnov
Cena dopravy platí pro minimální objednatelné množství tohoto produktu. Cena se může změnit podle celkového obsahu košíku.
Bredemeijer
Bambusová, 6 přihrádek
1 339 Kč
Skladem 4 ks
Bambusová, 9 přihrádek
999 Kč
Skladem 2 ks
Další varianty
Bambusová, 12 přihrádek
Na objednávku (14 dní)
Bambusová, 6 plechových dóz
1 149 Kč
Skladem 5 ks
Bambusová, 6 přihrádek, přihrádka 5,5 x 6,5 cm, černá
879 Kč
Skladem 3 ks
Bambusová, 9 přihrádek, přihrádka 5,5 x 6,5 cm, černá
Bambusová, 12 přihrádek, přihrádka 5,5 x 6,5 cm, černá
Bambusová, 6 plechových dóz, černá
Bambusová, 4 plechové dózy, odměrka
Bambusová, 12 přihrádek, černá
Akáciové dřevo, 6 plechových dóz, odměrka, černá
1 599 Kč
Akáciové dřevo, 6 plechových dóz, odměrka
Bambusová, 4 přihrádky, 2 plechové dózy, odměrka, černá
1 199 Kč
939 Kč
Bambusová, 3 plechové dózy
759 Kč
Kolekce Universal obsahuje vše, co by Vám k tomu správnému požitku ještě mohlo chybět. Krabičky na čaje sáčkové i sypané, sítka či podložky a mnoho dalšího.
Nerezová, stříbrná, 2/3/5 minut
499 Kč
Skladem 1 ks
Bambusová, Ø 18 cm, černá
399 Kč
Nerezové/plastové
Bambusová, černá, 2/3/5 minut
2 ks, nerezové
199 Kč
(100 Kč / ks)
Nerezové, vhodné pro většinu hrnků
249 Kč
Více než 5 ks
Bambusový, 39,5 x 54,5 x 4,9 cm
Nerezový, 13,5 x 13,5 x 6 cm, na čajovou svíčku
429 Kč
Bambusová, Ø 18 cm
Nerezová
229 Kč
Dvostěnná, nerezová, 1,25 l, stříbrná, černá rukojeť
1 779 Kč
Nerezová, 1,1 l, stříbrná, dvoustěnná
1 499 Kč
Skleněný, 350 ml, se sítkem, čirý
s kódem KAVA20
499 Kč bez kódu
Kameninové, 180 ml, sada 4 ks
679 Kč
(170 Kč / ks)
Dvostěnná, nerezová, 1,2 l, stříbrná, černá rukojeť
2 749 Kč
Litinová, 1,1 l, šedá, se sítkem
1 099 Kč
Litinová, 0,5 l, černá, se sítkem
789 Kč
Nerezová, 1,1 l, světle šedá, dvoustěnná
2 499 Kč
Litinová, 0,8 l, šedá, se sítkem
295 ml, sada 2 ks
463 Kč
579 Kč bez kódu
Litinová, 1,25 l, světle zelená, se sítkem
Dvostěnná, nerezová, 1 l, lesklá stříbrná
Nerezová, 1,1 l, modrá, dvoustěnná
1 999 Kč
Litinová, 1,2 l, modrá, se sítkem
Nerezová, 1,1 l, béžová, dvoustěnná
3 399 Kč
Nerezová, 1,1 l, matná černá, dvoustěnná
2 ks, 350 ml
329 Kč
(164 Kč / ks)
Litinová, 1,0 l, černá/zlatá, porcelánové hrnky (2ks)
Dvostěnná, nerezová, 0,5 l, matná stříbrná
1 639 Kč
Porcelánová, 1,2 l, konvička/ohřívač/sítko