KJ Collection

KJ Collection je řada inovativních designových dekorací pro bydlení, které vycházejí ze sezónních a spotřebitelských trendů.

Značka KJ Collection zahrnuje širokou škálu dárkových předmětů a dekorativních výrobků pro domácnost, včetně svíček a LED světýlek, hrnků, kuchyňských a koupelnových doplňků, které jsou pevně zakořeněny ve skandinávském stylu a chuti. 

KJ Collection to jsou kuchyňské a koupelnové doplňky a nádherné dekorace pro dům, byt a zahradu s elegancí skandinávského designu, který je i navzdory změnám v trendech vždy aktuální a moderní. Skandinávské dekorace, fotorámečky, svíčky, dekorativní svícny, romantické lucerny a svítilny to vše a mnohem více je zboží dánské značky KJ Collection.  Každý rok 2 nové katalogy a více než 6000 položek s nabídkou Jaro/Léto a Podzim/Zima/Vánoce do Vašich interiérů a zahrad.

Všechny položky je možné jednoduše namixovat a zkombinovat a výborně se hodí do jakékoliv domácnosti nebo zahrady. Jsou ideální jako výzdoba pro Váš domov, jako milá pozornost nebo dárky pro Vaše blízké.

BAKLY s.r.o.

Jsme velkoobchod, ale také e-shop s dekoracemi, bytovými doplňky a dárky pro všechny milovníky vína, kávy, čaje, grilování a dalšími doplňky.

Kontakty

BAKLY s.r.o.
U Skladiště 1292, 511 01 Turnov
Česká republika