• Home
  • Články
  • Výrobky UME získaly prestižní designové ocenění

Výrobky UME získaly prestižní designové ocenění

Výrobky UME získaly prestižní designové ocenění "RED DOT DESIGN AWARD - WINNER 2018"

Čistý požitek. Ume, VE2 vytvořili atraktivní a harmonickou koupelnovou řadu pro ZONE. Měkké a kulaté tvary charakterizují krásně rozměrový dávkovač na mýdlo, kelímek na zubní kartáček, wc kartáč a odpadkový pedálový koš.

Koupelnová řada Ume je jemná a příjemná. Trio designerů VE2 je vidět za vynikajícími prvky, které vytvářejí pevné a nádherně vyvážené výrazy - pro oko i pro ruce.

Ume je japonské slovo - symbol elegance, trpělivosti a síly. Série je inspirována U, prvním písmenem jeho jména, které mu dává moderní i klasickou osobnost s nádhernými a funkčními detaily.

Dávkovač mýdla má například dlouhý výtok, který umožňuje optimální funkci čerpadla. Toaletní kartáč je vybaven praktickou vnitřní nádobou pro snadnou likvidaci přebytečné vody. Štětec má šikovnou délku a lehce se skládá do nádoby. Elegantní pedálový koš má stejnou výšku jako toaletní kartáč a společně tvoří dokonalý  pár na podlaze v koupelně. Oddělené a prostorné čtyři litry uvnitř nádoby jsou vybaveny inteligentní jemností a umožňují vám snadno umístit odpadkový pytel dovnitř, aniž by byl viditelný.

K dispozici v pěti barvách: černá, šedá, bílá, pastelová a sezónní hluboká maron červená.

BAKLY s.r.o.

Jsme velkoobchod, ale také e-shop s dekoracemi, bytovými doplňky a dárky pro všechny milovníky vína, kávy, čaje, grilování a dalšími doplňky.

Kontakty

BAKLY s.r.o.
U Skladiště 1292, 511 01 Turnov
Česká republika