• Home
  • Články
  • Vybavujete kuchyň? Nechte se inspirovat oblíbenými pomocníky

Vybavujete kuchyň? Nechte se inspirovat oblíbenými pomocníky

Jste milovníkem pečení i vaření a v kuchyni dobrovolně trávíte několik hodin denně? Pokud to tak je a vybavujete kuchyň v novém bydlení, jistě nezapomeňte na pár pomocníků, kteří vám v rámci vašeho snažení ušetří práci i čas.

Nepodceňujte přípravu

Domácí housky, buchty nebo koláče? Ať jste milovníky sladkého nebo slaného pečení, jistě ve své kuchyni oceníte mísy na těsto, kterých je při náročnějším snažení v kuchyni potřeba více než dost. Každá hospodyně ví, že jich nikdy není dostatek, proto je dobré vytvořit si dostatečnou zásobu mís různých velikostí. Další důležitými pomocníky jsou odměrky, které se prodávají v různých designech. Proto si vyberte takové, které budou vašemu vkusu nejbližší.

Vsaďte na čerstvost

Milujete koření? Pak možná oceníte možnost vytvořit si vlastní směs. K tomu, abyste se do této aktivity mohli pustit, budete potřebovat pomoc hmoždíře. V něm dokonale rozdrtíte potřebné ingredience a výsledná chuť bude dokonale čerstvá. Chuť čerstvého koření oceníte zejména v salátech nebo třeba do marinád.

Jděte na to ostře

Jestli hledáte nejlepšího pomocníka k přípravě jídel, určitě nezapomeňte na kvalitní kuchařské nože. Díky nim pocítíte větší radost z přípravy pokrmů a ušetříte i velké množství času, který by byl potřeba u špatně vybraných nožů. Ostré nože s sebou ale mohou nést i možné úrazy, proto nezapomínejte na bezpečnost a při manipulaci s noži dbejte na opatrnost.

Uschovejte zbytky

Po podávání jakéhokoliv jídla je velká pravděpodobnost, že vždy trochu pokrmu zbyde. Proto buďte připraveni a vybavte se dostatečným množstvím dóz na potraviny. Ty samozřejmě neupotřebíte pouze na přebytek jídla, ale i na oběd do práce nebo svačinu na hřiště s dětmi.

 

Vybavení kuchyně je velmi individuální záležitostí, nicméně některé zákonitosti budou platné do kuchyně každého z nás. Nebojte se ale přizpůsobit si svůj pracovní prostor na míru a k vaší spokojenosti.

BAKLY s.r.o.

Jsme velkoobchod, ale také e-shop s dekoracemi, bytovými doplňky a dárky pro všechny milovníky vína, kávy, čaje, grilování a dalšími doplňky.

Kontakty

BAKLY s.r.o.
U Skladiště 1292, 511 01 Turnov
Česká republika