• Home
  • Články
  • Nové bezdotykové dávkovače v 7 barvách od značky ZONE Denmark

Nové bezdotykové dávkovače v 7 barvách od značky ZONE Denmark

Za poslední rok jsme si zvykli více si mýt ruce a používat dezinfekční prostředky na ruce. Už nad tím ani nepřemýšlíme, tak proč z nutnosti neudělat krásný doplněk do bytu. Nový bezdotykový dávkovač od společnosti Zone Denmark lze použít jak na tekuté mýdlo, tak na dezinfekční prostředek na ruce. Jednoduchý a atraktivní design je ideální do kuchyně, kanceláře, koupelny, zasedací místnosti i obchodu. Doplněk, který nenápadně a vkusně připomíná, abychom se navzájem chránili dodržováním správné hygieny rukou. 

Jednoduše položte ruce pod pumpičku a ta vydá příslušné množství mýdla nebo dezinfekčního prostředku na ruce. Pro plnění se horní část odklopí. Složení: Kamenina a ABS. Výška 17,3 cm. 0,25 l.

Dávkovač používá 4 x AA baterie, které nejsou součástí balení.
Prvky koupelnové série Ume poskytují pevný a vyvážený vzhled - pro oči i ruce.
Ume je japonský výraz pro švestku a symbol elegance, trpělivosti a síly. První písmeno - U - vykresluje tvar série, která je moderní a klasická zároveň s promyšlenými a funkčními detaily.

 

BAKLY s.r.o.

Jsme velkoobchod, ale také e-shop s dekoracemi, bytovými doplňky a dárky pro všechny milovníky vína, kávy, čaje, grilování a dalšími doplňky.

Kontakty

BAKLY s.r.o.
U Skladiště 1292, 511 01 Turnov
Česká republika