MEZINÁRODNÍ DESIGN AWARDS

Oceněný design. ZONE Dánsko je v úzkém a neustálém dialogu s inovativními dánskými designéry, což povznáší prodej v obchodě a vyniká na ocenění designu. ZONE zvýšila kotvu ... na začátku nové impozantní plavby v roce 2018 tím, že získala dvě mezinárodní ceny za design - iF Design Awards 2018 - pro své podlouhlé misky Peili a inovativní Puck Hook navržené designem trio VE2.

Nový rok nebyl ani měsíc starý, když ZONE přidala další dvě ocenění za design do své působivé sbírky. Koncem ledna ocenění iF Design, jedna z největších a nejprestižnějších soutěží v oblasti designu, udělila ZONE a návrhářskému triu VE2 nikoliv jen jednu, ale dvě ceny iF Design Awards 2018 v soutěži se 6 400 podáními z 54 zemí. Dvě ceny ocenily inovativní přístup k designu, funkčnost a estetiku.

Peili Oblong získala jednu z ocenění iF Design Awards 2018 za novou interpretaci mísy a misky, která jsou součástí již oceněné série Peili. Peili Oblong vyniká přinášením nových tvarů a funkcí ve všech domácnostech - např. pro pěstování čerstvých bylin, jako místo pro uložení make-upu, nebo dokonce jako místo pro dětských tužky a pastelky i s víkem, které může být dokonce použito jako zásobník.

Druhým vítězem soutěže iF Design Award 2018 je inovační pukový hák s odsávacím kotoučem. Disk poskytuje silné sání a může držet 5 kg. To znamená, že Puck Hook lze namontovat na hladké povrchy, jako jsou dlaždice, zrcadla, okna a boční stěny a dveře většiny skříní - to vše bez použití nástrojů nebo vrtání. Neexistuje nutně spojitost mezi vítěznými cenami za design a také vítězstvím srdce spotřebitele. Zóna Dánsko je výjimkou, která činí pravidlo:

"Trvalá koncentrace ve vývoji produktů pro nalezení optimálního kompromisu mezi konstrukcí, výrobou a cenou znamená nejen designové ocenění, ale také nové dealery a silný růst," vysvětluje viditelně optimistický manažer designu a značky "Michael Bruun ze ZONE Dánsko. Úzký dialog s našimi designéry o našem společném přístupu k tvorbě inovací a" něco pro oko "se pro nás ukázal jako správný směr.

BAKLY s.r.o.

Jsme velkoobchod, ale také e-shop s dekoracemi, bytovými doplňky a dárky pro všechny milovníky vína, kávy, čaje, grilování a dalšími doplňky.

Kontakty

BAKLY s.r.o.
U Skladiště 1292, 511 01 Turnov
Česká republika