KUSINTHA - SKLO, které pomáhá

Novinkou v regálech je kolekce Kusintha. V nabídce najdete láhve, sklenice, talíře, misky a vázy z rustikálního recyklovaného skla v krásných barvách, které odpovídají kamenným glazurám. Kusintha znamená změnu a prodej produktů Kusintha přispívá právě ke změně pro zranitelné děti v Malawi prostřednictvím spolupráce s dánským Červeným křížem. Cílem je poskytnout více než 1 000 000 DKK prostřednictvím prodeje kolekce BITZ Kusintha po dobu 5 let, která zajistí zřízení minimálně 25 studní v Malawi. Malawi patří mezi nejméně rozvinuté země světa s odhadovanou populací 16 000 000 obyvatel. 80% je venkovské obyvatelstvo žijící v malých vesnicích s nedostatkem vody a potravin. Děti patří k těm, kteří jsou nejvíce postiženi hladem a často trpí těžkou akutní podvýživou. Téměř 1 000 000 dětí jsou sirotci, kteří přišli o jednoho nebo oba rodiče.

Sklo Kusintha se vyrábí ve Španělsku a je vyrobeno z recyklovaného skla, které dodává produktům jedinečný a velmi rustikální vzhled. Sklo má nazelenalý tón, ostatní barvy se získají sprejovým barvením. Nádherné barvy skla Kusintha jsou pečlivě sladěny s barevnými glazurami populární kameninové série BITZ. Přikryjte stůl barevným kameninovým nádobím a sklem BITZ - jen vaše představivost stanovuje limity.

BAKLY s.r.o.

Jsme velkoobchod, ale také e-shop s dekoracemi, bytovými doplňky a dárky pro všechny milovníky vína, kávy, čaje, grilování a dalšími doplňky.

Kontakty

BAKLY s.r.o.
U Skladiště 1292, 511 01 Turnov
Česká republika